שלט לסוני 4

שלט לסוני 4 במחיר של פחות מחצי ממה שעולה בישראל אפשר לקנות באמזון, הכל שם מגיע 100% מקורי ומשלוח מהיר מגיע תיקתק לישראל.

שלט עבור Sony Playstation 4 לא קונים במחירים יקרים ומוגזמים שמבקשים ממכם בארץ, כדאי לקנות באתר של אמזון.

סוני הציגה שלט חדש לפלייסטיישן 4. הבקר החדש יהיה זמין בשני צבעים: שחור וכחול.

השלט החדש נועד לעבוד גם כמכשיר עצמאי שאינו מצריך קונסולת פלייסטיישן להפעלה.

השלט משתמש בבלוטות' כדי להתחבר לקונסולה, שזו אותה טכנולוגיה שנמצאת במכשירים רבים אחרים בימינו, כולל סמארטפונים ומחשבים ניידים.

בנוסף לתמיכה בחיבורי בלוטות', השלט כולל גם IR Blaster שניתן להשתמש בו עם טלוויזיות וסאונד-ברים עם חיישן IR. זה אומר שאתה לא צריך קו ראייה כדי להשתמש ב-PS4 שלך מרחוק יותר!

שלט לסוני 4 פלייסטיישן הוא שלט רחוק שניתן להשתמש בו לשליטה בפלייסטיישן 3 ובפלייסטיישן 4. יש לו טווח של עד 10 מטר וניתן להשתמש בו עם שלושה מצבים שונים: ניווט, סמן ותנועה.

השלט נועד להיות קל לשימוש ונוח בידיים שלך עם העיצוב הארגונומי שלו. הוא כולל גם משטח מגע בחלק העליון המאפשר לך לנווט בקלות בין התפריטים.

Remote for Sony Playstation הוא שלט רחוק שסוני פיתחה כדי לאפשר לגיימרים לשחק משחקים מרחוק. השלט מאפשר לגיימרים לשחק משחקים בפלייסטיישן ממרחק של עד 10 מטרים. המכשיר שוחרר ביפן ב-2007 ומאוחר יותר באירופה ובצפון אמריקה.

השלט של סוני לפלייסטיישן הוא מכשיר חדשני המאפשר לשחקנים ליהנות מהמשחק גם כשהם לא נמצאים ליד הקונסולה. זה מציע מספר יתרונות כמו, זה מפחית את הסיכון של שחקנים להיפגע על ידי מעידה על כבלים או להיתפס בהם אצבעותיהם, זה מספק יותר חופש תנועה, ומפחית הסחות דעת שנגרמות על ידי אנשים אחרים שעלולים להיות נוכחים בבית בזמן המשחק .

שלט לסוני 4

תוכן עניינים

שחזור הודעות וואטסאפ ללא גיבוי
שחזור הודעות וואטסאפ

שחזור הודעות וואטסאפ שנמחקו: מדריך מקיף האם מחקתם בטעות הודעה חשובה בוואטסאפ? מתגעגעים לשיחה ישנה עם חבר או בן משפחה? אל דאגה! ייתכן שתוכלו לשחזר

קראו עוד »
דילוג לתוכן