פלייסטישן 5

סוני אישרו שהם יוציאו קונסולת פלייסטיישן 5 חדשה בשנת 2020. לקונסולת ה-PS5 החדשה צפויה הרבה פיצ'רים חדשים, כולל היכולת לשחק משחקים ברזולוציית 4K ויכולת להזרים משחקים ברזולוציית 4K.

סוני צפויה לשחרר קונסולת פלייסטיישן 5 חדשה בשנת 2020. תהיה לה את היכולת לשחק משחקים ברזולוציית 4K ולהזרים משחקים ברזולוציית 4K.

סוני נמצאת בשוק קונסולות משחקי הווידאו כבר זמן רב. הם מוציאים קונסולות חדשות מדי כמה שנים, כשהאחרונה היא ה-Playstation 4 Pro.

סוני נמצאת בשוק קונסולות משחקי הווידאו כבר זמן רב. הם מוציאים קונסולות חדשות מדי כמה שנים, כשהאחרונה היא ה-Playstation 4 Pro. כעת, על פי השמועות, החברה עובדת על קונסולה חדשה – סוני פלייסטיישן 5. החברה עדיין לא אישרה את השמועות הללו, אך הן צפויות לשחרר אותה בקרוב.

סוני נמצאת בחזית החדשנות בתעשיית המשחקים במשך עשרות שנים. החברה משחררת איטרציות חדשות של פלייסטיישן כל כמה שנים והצפוי שהאיטרציה הבאה תשוחרר ב-2020.

ה-PlayStation 5 יהיה שדרוג משמעותי מקודמו עם כרטיס גרפי מתקדם, רזולוציית 8K ויכולות מציאות מדומה.

ה-PS5 צפוי לקבל GPU חזק יותר מקודמו, שיאפשר לגיימרים לשחק משחקים ברזולוציית 8K. הקונסולה תגיע גם עם יכולות מציאות מדומה.

סוני הייתה מובילה בתעשיית המשחקים, אבל היא לא החברה היחידה שמוציאה קונסולה חדשה. מיקרוסופט ונינטנדו מוציאות שתיהן קונסולות חדשות השנה.

סוני פליסטיישן 5 אמורה לצאת השנה. סוני הייתה מובילה בתעשיית המשחקים, אבל היא לא החברה היחידה שמוציאה קונסולה חדשה. מיקרוסופט ונינטנדו מוציאות שתיהן קונסולות חדשות השנה.

לשחרור הקונסולות הללו תהיה השפעה על האופן שבו אנחנו משחקים משחקים, כמו גם אילו משחקים אנחנו יכולים לשחק.

ה-Xbox One X של מיקרוסופט שוחרר בנובמבר האחרון, אז יהיה מעניין לראות אם סוני תשחרר את הקונסולה שלהם לפניהם או אחריהם.

סוני הייתה שחקן מרכזי בתעשיית המשחקים במשך עשרות שנים, והיא תמיד הייתה בחזית החדשנות. החברה צפויה לשחרר את קונסולת הדור הבא שלה, ה-PlayStation 5 במרץ 2020.

לפי השמועות, ה-PlayStation 5 הוא קונסולה היברידית שתפעיל משחקים גם מחוץ לדיסקים וגם מהענן. סוני גם מתכננת להפוך את הקונסולה החדשה הזו לתואמת לאחור למשחקי PS4, כך שגיימרים לא יצטרכו לדאוג שיאבדו את הספרייה הנוכחית שלהם.

סוני עדיין לא אישרה שום פרטים לגבי המהדורה הקרובה הזו, אך אנו יכולים לצפות שהם ישחררו מידע נוסף בחודשים הקרובים לקראת השקתו.

פלייסטישן 5

תוכן עניינים

שחזור הודעות וואטסאפ ללא גיבוי
שחזור הודעות וואטסאפ

שחזור הודעות וואטסאפ שנמחקו: מדריך מקיף האם מחקתם בטעות הודעה חשובה בוואטסאפ? מתגעגעים לשיחה ישנה עם חבר או בן משפחה? אל דאגה! ייתכן שתוכלו לשחזר

קראו עוד »
דילוג לתוכן